Baldų pramonė naujausių technologijų dėka šiandien siūlo įvairiausių ir įdomiausių baldų medžiagų. Baldų medžiagos į Lietuvą atkeliauja iš Europos ir viso pasaulio. Baldų medžiagos žengia koja kojon su naujausiomis interjero dizaino tendencijomis. Tad norime Jums pristatyti ne tik įprastinėmis tapusias baldų medžiagas, bet ir naujausias baldų medžiagas įkvepiančias gaminti išskirtinius baldus ir kurti įspūdingus interjerus.
Standartinės baldų medžiagos - laminuota plokštė LMDP, kuri dažniausiai naudojama baldų korpusinei daliai, aukšto slėgio laminatas HPL, klijuojamas ant įvairių baldinių plokščių MDP, MDF, faneros ir kt., standartiniai fabrikiniai stalviršiai, baldų audiniai, baldų furnitūra ir kitos medžiagos baldų gamybai.
Naujausios interjero dizaino tendencijos kviečia mus arčiau gamtos. Ne tik gamtoje, bet ir namuose pajausti jos grynumą ir spinduliuojamą gerą emociją. Baldų medžiagos tokios kaip: natūralių augalų sienos, samanų sienos, augalų paveikslai ir kiti natūralus dekoratyviniai paviršiai – sukuria gamtos kampelį Jūsų namuose. Unikalumą interjerui suteikia ir medinės dekoratyvinės sienų plokštės, natūralių augalų laminatas ar augalų tapetai. Augalų laminatas ir augalų tapetai – tikra inovacija baldų gamyboje ir interjero dekoravime, jie skleidžia malonų aromatą kuris išsilaiko metų metus. Augalų laminatas HPL ir augalų tapetai pagaminti iš įvairiausių natūralių medžiagų tokių kaip: gėlės, gėlių žiedai, prieskoninės žolės ir prieskoniai, samanos ir kerpės, mediena ir žievė, lapai, sėklos ir lukštai, grūdai, vaisiai, arbata, pluoštai, žolė ir kt. O kur dar betono plokštės, leidžiančios betoną panaudoti ne tik sienoms dekoruoti, bet ir baldams gaminti ar interjero elementams kurti (šviestuvams, vazonams, paveikslams ir t.t.).
Mūsų tiekiamos baldų medžiagos išsiskiria aukščiausia kokybe, patvarumu, išskirtiniais sprendimais baldams ir interjerui. Mūsų profesionali komanda sukurs Jūsų svajonių namus. Nebijokite svajoti, Jūsų svajonės – iššūkis mums!