Natūralus lukštas Baltas amerikietiškas ąžuolas

Drožtinis lukštas. Plonas medienos lukštas, kurio storis, priklausomai nuo medienos rūšies, yra 0,5-2,5mm. Medienos lukštas skirtas baldų gamybai (baldų detalės, durelės, fasadai, stalviršiai ir kiti elementai) bei įvairiausių interjero elementų gamybai. Medžio lukštą galima užklijuoti ant daugelio baldinių žaliavinių plokščių (MDP, MDF, HDF, Faneros ir kt.). Medžio rūšis: Baltas amerikietiškas ąžuolas.
Parduodama pakuotėmis (1 pakuotėje yra apie 10-15m2 medienos lukšto). Lukšto ilgis ir plotis parenkamas pagal Jums reikiamus matmenis. Teirautis telefonu.
Description

Drožtinis lukštas. Plonas medienos lukštas, kurio storis, priklausomai nuo medienos rūšies, yra 0,5-2,5mm. Medienos lukštas skirtas baldų gamybai (baldų detalės, durelės, fasadai, stalviršiai ir kiti elementai) bei įvairiausių interjero elementų gamybai. Medžio lukštą galima užklijuoti ant daugelio baldinių žaliavinių plokščių (MDP, MDF, HDF, Faneros ir kt.).

 

Medžio rūšis: Baltas amerikietiškas ąžuolas

 

Parduodama pakuotėmis (1 pakuotėje yra apie 10-15m2 medienos lukšto). Lukšto ilgis ir plotis parenkamas pagal Jums reikiamus matmenis.

 

©Kopijuoti Draudžiama 2019 | www.interjeromedziagos.lt