Natūralių augalų sienos puikus sprendimas kuriant išskirtinio dizaino interjerą kuriame norisi gamtos žalumos, grynumo ir natūralumo. Natūralių augalų sienos gaminamos iš 100% natūralių stabilizuotų augalų, kurių dėka žaliuoju interjero kampeliu galėsite džiaugtis metų metus. Natūralių augalų sienos iš stabilizuotų augalų pasižymi išskirtinėmis savybėmis, tokiomis, kuriomis negali pasigirti natūralūs augalai. Stabilizuoti augalai yra 100 % natūralūs augalai, kurių apdirbimo procese naudojamas tik rankų darbas, jie yra draugiški aplinkai, ilgaamžiai ir nereikalaujantys priežiūros. Stabilizuoti augalai – natūralūs oro valytojai ir drėgmės indikatoriai, be to, jie pasižymi labai gera garso izoliacija (garso sugeriamumas siekia net 50%).
Natūralių augalų sienos įrengiamos originaliuose interjeruose, kuriuose norima  natūralaus gamtos grožio džiuginančio akį ne vienerius metus. Natūralių augalų sienos pasirenkamos tiek dideliuose, tiek mažuose projektuose. Restoranai, kavinės, biurai, verslo įmonės, visuomeninės paskirties pastatai, viešbučiai, sanatorijos, bankai bei gyvenamosios erdvės – visuose natūralių augalų sienos iš stabilizuotų augalų papildo interjerą unikaliu augalų teikiamu grožiu ir geromis emocijomis.
Mūsų natūralių augalų sienos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dirbame su profesionalais ir kiekvienas projektas mums yra svarbus ir unikalus. Norite dalelės gamtos savo interjere? Jūsų pasirinktoje erdvėje, pagal Jūsų pageidavimus sukursime tikrą gamtos pasaką.